טלפוןמפהדואל

אודות

פרופיל חברה

חברת סיורי סגווי בע"מ SEGS הוקמה על ידי רון אדלהייט.

חברת SEGS - סיורי איזי ריידר בע"מ הוקמה לפני 12 שנה כחברת סיורי סגווי. בתחילת דרכנו הפעלנו סיורי רכיבה מודרכים על גבי סגווי ברחבי הארץ - ביפו, קיסריה, זיכרון יעקב וחיפה, אשר זכו להצלחה גדולה. בעקבות הרצון להעניק למשתתפים חוויה בטיחותית ומהנה עוד יותר, החלטנו להחליף את הסגווי בכלי הרכב איזיריידר.

איזי ריידר הוא כלי רכב ישראלי המוגדר על פי החוק כקלנועית. זהו כלי רכב חשמלי ידידותי לסביבה, יציב, שקט ובטיחותי, בעל ארבעה גלגלים, נוח לנסיעה וקל לתפעול ולתמרון. מערכת המתלים שלו מוכרת כפטנט ויכולת ההיגוי שלו היא פנומנלית. הוא מתאים לרכיבה בעמידה או בישיבה מעל גיל 16 ומעלה, ואין צורך ברישיון על איזי ריידר או ברישיון נהיגה כדי לרכוב עליו. הכלי כולל מושב אחורי שעליו ניתן להרכיב ילד מעל גיל 3. איזי ריידר מגיע למהירות מקסימלית של עד 15 קמ"ש וניתן לנסוע עליו בכל תוואי שטח – בחול, בדרך עפר, בדשא, באדמת כורכר, ביער, בשבילי אופניים ובמדרכות.

אנחנו ב- SEGS עורכים סיורי איזי ריידר בקיסריה, במסלול יפהפה ומרשים העובר באתרים שמרבית האנשים אינם מכירים. במסגרת הסיור, תתוודעו לנופים המהפנטים של קיסריה, ותלמדו על ההיסטוריה ארוכת השנים של העתיקות באזור – כל זאת בזמן שאתם נהנים מרכיבה על איזי ריידר.  

צוות המדריכים שלנו הינם מורי דרך נעימי הליכות בעלי שפע של ניסיון בתחום. כל המדריכים עברו הכשרה מקיפה בהדרכה, הם בקיאים בידיעת הארץ ומכירים את קיסריה על בוריה. חלק מהמדריכים דוברי כמה שפות זרות כגון אנגלית, רוסית וגרמנית, וכולם יעניקו לכם שירות אדיב ונעים. מורי הדרך של SEGS ישמחו להעשיר את הידע שלכם, לחשוף בפניכם את הקסם של קיסריה, ולצלם אתכם במהלך הסיור, כך שתישאר לכם מזכרת מחוויה שלעולם לא תשכחו.

אורכו של כל סיור הינו שעתיים. קבוצת הסיורים שלנו כוללת לרוב מדריך אחד לעשרה משתתפים, אך ניתן לבנות קבוצות בהרכבים שונים בהתאמה אישית. הסיורים מתאימים לכל מי שרוצה ליהנות מאטרקציה ייחודית, המשלבת אקסטרים לצד בטיחות מירבית. אנחנו מזמינים לסיורים שלנו זוגות, חברים, בני משפחה לצד צוות עובדים המעוניינים לערוך אירוע חברה. אנחנו מציעים לחברות יום כיף מגבש ומהנה במיוחד הכולל פעילות בגולף קיסריה, סיור איזי ריידר וארוחת בוקר טעימה.
לאורך השנים ערכנו סיורים לחברות בכל התחומים, ומאחורינו עשרות אלפי לקוחות מרוצים ששמחים להמליץ שוב ושוב על הסיורים שלנו.

אז אם אתם רוצים ליהנות מסיור כפי שמעולם לא חוויתם, צרו עמנו קשר ואנו נשמח להעניק לכם אטרקציה מיוחדת במינה.